';

Małgorzata Stachnik

Radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie od 2013 r. (KR-3347) Dodatkowo, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie o specjalizacji Controlling i zarządzanie finansami.

Specjalizuje się w dziedzinie szeroko pojętego prawa handlowego, prawa pracy i prawa cywilnego. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu postępowań przedsądowych i sądowych związanych, w szczególności pomiędzy podmiotami gospodarczymi. Z powodzeniem reprezentuje swoich Klientów przez sądami, organami administracji, organami egzekucyjnymi oraz kontrahentami. Świadczy także doradztwo w zakresie bieżącej obsługi prawnej krajowych i międzynarodowych podmiotów gospodarczych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla renomowanych krakowskich kancelarii prawnych, a także podmiotów z branży IT czy branży energetycznej, jak również prowadząc własną działalność gospodarczą przez okres ponad 10 lat.

Swoje usługi prawne wykonuje z indywidualnym podejściem do każdego Klienta, starając się zrozumieć jak najlepiej jego potrzeby i zapewniając zachowanie w tajemnicy każdej powierzonej informacji.

Włada językiem angielskim.